Google

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – січень 2018 року (6-й рейтинг)

Інформація про персональні облікові записи викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського отримана 17.01.2018 від КБІС за даними вкладки «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – жовтень 2017 року

Інформація про персональні облікові записи викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського отримана 30.10.2017 від КБІС за даними вкладки «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – липень 2017 року

Інформація про персональні облікові записи викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського отримана 14.07.2017 від КБІС за даними вкладки «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – квітень 2017 року

Інформація про персональні облікові записи викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського отримана 21.04.2017 від КБІС за даними вкладки «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – січень 2017 року

Інформація про персональні облікові записи викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського отримано 16.01.2017 від КБІС за даними вкладки «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

ТОП університетів за Google Scholar цитування. Рейтинг прозорості

Опубліковано рейтинг прозорості ВНЗ світу лабораторії Cybermetrics. З 5000 ВНЗ, включених в рейтинг, 101 представляють Україну. КПІ ім.Ігоря Сікорського покращив своє положення як в регіональному розрізі (з другого на перше) так і в світовому (з 1656 місця на 1529).

Рейтинг прозорості кафедр КПІ за даними GOOGLE SCHOLAR CITATIONS

Інформація про персональні облікові записи викладачів НТУУ «КПІ» отримано від КБІС. Для включення в рейтинг потрібно було до 17 жовтня 2016 року заповнити вкладку «наукометричні дані» в АІС Рейтинг НПП ВНЗ.

Transparency (Прозорість)

Показник Openness/Transparency (відкритість/прозорість) – сума показників цитованості 310 персональних профілів кожного університету за доменомданими університетського домену (або поштового домену) за виключенням 30 найкращих профілів. Вага: 10%.

Google Scholar

Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії — листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв.

Індексація сайту / Google індекс

Індексація сайту - обхід роботами пошукових систем сайтів, і внесення їх до бази пошукових машин. Інформація про сайт і про сторінки сайту (посилання, зображення, тексти, відео та інше ...) заноситься у бази пошукових систем і стає доступною для користувачів пошукових сервісів.

Сторінки

Subscribe to Google

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.