Методологія / індикатори рейтингу

Методологія / Methodology

Рейтинг Веб або Webometrics є найбільшим Академічним рейтингом вищих навчальних закладів. З 2004 року кожні шість місяців Cybermetrics Lab (Іспанської національної дослідницької ради, CSIC) публікує незалежний, об'єктивний, вільний, відкритий науковий рейтинг для надання надійної, багатовимірної, оновленої і корисної інформації про стан університетів з усього світ, на основі їх веб-присутності і впливу - http://webometrics.info/en/Methodology

Параметри рейтингу Webometrics (2021/1):

Про webometrics

Ступінь інтеграції будь-якого наукового закладу в «світову павутину» доцільно оцінювати за допомогою рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities (Cybermetrics Lab, National Research Council, Spain).

Transparency (Прозорість)

Показник Openness/Transparency (відкритість/прозорість) – сума показників цитованості 310 персональних профілів кожного університету за доменомданими університетського домену (або поштового домену) за виключенням 30 найкращих профілів. Вага: 10%.

Majestic Seo

Majestic SEO - британська комерційна компанія, яка обстежує і картирує (мапує, описує, maps) Інтернет, підтримуючи найбільшу в світі базу даних посилальної інформації.

Google Scholar

Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії — листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв.

Індексація сайту / Google індекс

Індексація сайту - обхід роботами пошукових систем сайтів, і внесення їх до бази пошукових машин. Інформація про сайт і про сторінки сайту (посилання, зображення, тексти, відео та інше ...) заноситься у бази пошукових систем і стає доступною для користувачів пошукових сервісів.

PRESENCE (Присутність)

ПРИСУТНІСТЬ (5%). Загальна кількість веб-сторінок, розміщених на web-домені (включаючи всі піддомени і каталоги) університету, які індексуються найбільшою комерційною пошуковою системою (Google).

Сторінки

Subscribe to Методологія / індикатори рейтингу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.