Реєстрація в ORCID

http://orcid.org/

Відповідно до Наказу № 2-395 від 04.12.2014 року Про коректне визначення рейтингу науково-педагогічних і наукових працівників та університету у світових наукометричних базах даних, науково-педагогічні і наукові працівники університету мають зареєструватися в єдиному уніфікованому загальносвітовому ідентифікаторі вченого ORCID (http://orcid.org).

Організація ORCID (http://orcid.org/) пропонує відкритий і незалежний системний реєстр, призначений стати стандартом в ідентифікації науковців в області наукових досліджень і наукових публікацій. ORCID запустила свої послуги реєстра і почала видавати ідентифікатори користувачів16 жовтня 2012 року .

ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) - літерно-цифровий код для однозначної ідентифікації наукових та інших академічних авторів. Такий код вирішує проблему обрахування внеску конкретного автора в науку, так як більшість особистих імен не є чимось унікальним і вони можуть змінюватися, мати культурні відмінності в порядку імен, містять суперечливу практику використання першого імені, скорочень і використовують різні системи письма.

ORCID забезпечує постійну ідентифікацію для людини, подібно до цифрових ідентифікаторів об'єктів (Dois).

На підставі реєстраційного номера ORCID вчені забезпечують собі: коректну цитованість своїх статей (статті не «втрачаються» пошуковими системами), можливість подавати свої статті в престижні міжнародні наукові видання, можливість формування особистого рейтингу в УКРАЇНСЬКОМУ ІНДЕКСІ НАУКОВОГО ЦИТУВАННЯ (проект «Наукової періодики України»), можливість участі в рейтингах міжнародного рівня, можливість брати участь у подачі заявок на гранти.

Реєстрація в ORCID

1. Вхід в систему - https://orcid.org/
2. Виберіть розділ "For researchers" і натисніть посилання "Register for an ORCID iD"
3. Заповніть поля реєстраційної форми і натисніть кнопку "Register" (Зареєструватися).

Після цього Вам буде присвоєно Ваш особистий ORCID iD і ви перейдете на сторінку свого профілю в
ORCID.

Ваш номер ORCID знаходиться в лівій панелі, під Вашим ім'ям.

4. Додайте інформацію про себе за посиланням "Update" в рядку "Personal Information ". Також є можливість визначити Рівень приватності. Після внесення змін до потрібні поля натисніть кнопку "Save changes" (Зберегти зміни).

5. Для додавання, редагування, видалення публікацій зі списку робіт і зміни їх рівня приватності натисніть посилання "Update" в рядку "Works". У вікні можна вибрати свої публікації з результатів пошуку в
CrossRef. Для додавання Ваших публікацій клацніть на назву роботи в лівій частині вікна. Таким
чином публікації перемістяться у список робіт Вашого профілю ORCID. Після цього натисніть
кнопку "Save changes" (Зберегти зміни).

Також Ви можете додати посилання на публікації вручну. Для цього у вікні редагування списку
робіт натисніть кнопку "Add manually" (Додати вручну).

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.