Реєстрація в Google Академії

 Google Академія

Відповідно до НАКАЗУ № 2-40 від 23.03.2016 Про посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ», до 01 червня 2016 року науково-педагогічні працівники університету мають зареєструватися в службі Google Academia (Google Scholar). Інструкція надана в наказі.

Пошукова система Google Академія підтримується компанією Google. Це некомерційна пошукова бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

Індекс Google Scholar містить більшість рецензованих онлайн журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільнодоступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX
та getCITED, а також на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier Scopus та Thomson ISI’s Web of Science.

Реєстрація

Профіль вченого у Google Академії дозволяє авторам слідкувати за бібліографічними посиланнями на власні статті. Є можливість перегляду графіків цитування у часі та інших наукометричних показників. Можна переглядати, хто цитує публікації, створювати власну бібліотеку бібліографічних посилань, експортувати бібліографічний опис статей.

1. Вхід в Google Academia - https://scholar.google.com.ua

2. Вибрати розділ "Мої цитати"

3. Увійти у власний обліковий запис Google або створити новий

Після входу в обліковий запис Google з'явиться форма реєстрації в Google Академії.

4. Ввести поля:

  • ім'я
    • На жаль, на відміну від Scopus, Google Scholar поки не знаходить "сам" роботи науковця. Тому спершу рекомендуємо ввести в поле "ім'я" той варіант вашого прізвища, який частіше використовується в статтях. Відібрати свої роботи (п.1-5). А потім додати інші варіанти через |
    • Додати дівоче прізвище в дужках, якщо воно використовувалось у долучених роботах, щоб уникнути звинувачень у шахрайстві
    • Просимо також обов'язково вказати латинську версію прізвища [Entries without author names in roman characters can be excluded, so please include transliterated version with the name in local alphabet. Don't add degrees, academic positions or department affiliation after the name. (http://webometrics.info/en/node/169)]
  • місце роботи - National Technical University of Ukraine (про назву)
  • електронну пошту для підтвердження - потрібно використовувати адресу ***@kpi.ua або ***@***.kpi.ua
  • сфери зацікавлення
  • домашню сторінку. Нагадуємо, що усі викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського мають власні сторінки в проекті Intellect КБ ІС. Щоб знайти власну сторінку, зверніться до відповідального за сайт вашої кафедри, або скористайтесь пошуком - http://intellect.kpi.ua/Search

5. Вибрати власні статті із запропонованих Google Academia

6. Визначити автоматичність оновлення профілю

Просимо не використовувати автооновлення. На жаль, трапляються випадки, коли у профіль додаються чужі роботи і Webometrics вважає такі облікові записи шахрайськими.

Якщо ваш профіль вже оформлено, то відміна автоматичності оновлення виконується на основній сторінці профілю - пункт 1

Виберіть пункт "налаштувати оновлення статей" і на новій сторінці поставте галочку проти пункту "не оновлювати мій профіль.."

7. Зробити профіль загальнодоступним в Google Academia

8. Ви також маєте можливість зробити додаткові налаштування, оновивши зображення для профілю (рис. 6, пункт 2) і додавши свої статті, які ще не асоційовано із вашим профілем (рис. 6, пункт 3). За замовчуванням перелік публікацій буде відсортовано за кількістю цитувань. Щоб змінити порядок сортування, потрібно натиснути на поле "Назва" чи "Рік" в таблиці результатів. Цю функцію зручно використати при введені пропущених системою статей, щоб доповнити список самостійно.

Зірочка (∗) біля показника означає, що показник кількості цитувань містить бібліографічні посилання, які можуть не відповідати даній статті.

9. На поштову скриньку, вказану при реєстрації, прийде повідомлення для підтвердження вашої електронної адреси. Потрібно натиснути на кнопку "Підтвердити електронну адресу".

Після реєстрації профіль буде відображатися в результатах пошуку Google Академії по імені автора. Введені дані та налаштування можна буде редагувати, відповідно до власних уподобань.

При підтвердженні адреси з університетської пошти і налаштуванні загальнодоступності профілю, обліковий запис увійде у список загальнодоступних профілів КПІ.

Документи з переліку публікацій у профілі можна редагувати, об'єднувати, видаляти чи експортувати в різних бібліографічних форматах.

Зверніть, будь ласка, увагу, що статті або інші роботи, які з певних причин не увійшли в індекс Гугл Академії, можна додавати вручну.

Вибрати закладку із відповідним типом документів і внести опис.

Профіль науковця в Google Scholar

Тепер ви можете використовувати ваш профіль та поширювати його серед колег. Адреса профілю науковця (1) знаходиться в адресному рядку блаузера. Наприклад в адресі:

httрs://schоlаr.google.com.ua/citations?hl=uk&user=FT_lPpcAAAAJ&view_op=list_works

комбінація FT_lPpcAAAAJ буде унікальним записом науковця в Google Академії, але у більшості випадків вам знадобиться URL вашого профілю - https://scholar.google.com.ua/citations?user=FT_lPpcAAAAJ

1. Екран сторінки науковця в Google Scholar
рис. 1. Екран сторінки науковця в Google Scholar

Додаткові зауваження

Перевірити дані з рейтингу викладача
Консультації щодо актуалізації авторського профілю у службі Google Scholar надає відділ інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка (читальний зал № 4.4, тел. 204-96-72, science@library.kpi.ua)
У випадку проблем із підтвердженням авторства робіт, самоархівувати електронні версії праць, можна в електронному архіві наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI) для збереження, доступу, кращого індексування у службі Google Scholar (контактна особа - Тимошенко Стелла Валеріївна, читальний зал №4.4, тел. 204-96-72, elakpi@library.kpi.ua).
Причіплений файлРозмір
Image icon scholar-1.jpg26.88 KB
Image icon scholar-2.jpg46.59 KB
Image icon scholar-3.png88.03 KB
Image icon scholar-4.png78.71 KB
Image icon scholar-5.png88.1 KB
Image icon scholar-6.png122.35 KB
Image icon scholar-7.jpg58.49 KB
Image icon scholar-8.jpg88.49 KB
Image icon scholar-9.png28.08 KB
Image icon scholar-10.png16.79 KB

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.