Ірина Тихонкова, к. б. н., експерт з навчання та аналітичних ресурсів Clarivate Analytics, розповіла про усі тонкощі наукової діяльності та публікації у Web of Science.
Опубліковано НАКАЗ № 2-255 від 11.11.2019 Про посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників.
Опубліковано рейтинг прозорості ВНЗ світу лабораторії Cybermetrics. З 5000 ВНЗ, включених в рейтинг, 101 представляють Україну. КПІ ім.Ігоря Сікорського покращив своє положення як в регіональному розрізі (з другого на перше) так і в світовому (з 1656 місця на 1529).
Показник Openness/Transparency (відкритість/прозорість) – сума показників цитованості 310 персональних профілів кожного університету за доменомданими університетського домену (або поштового домену) за виключенням 30 найкращих профілів. Вага: 10%.
Відповідно до НАКАЗУ № 2-40 від 23.03.2016 Про посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ», до 01 червня 2016 року науково-педагогічні працівники університету мають зареєструватися в службі Google Academia (Google Scholar).
Рейтинг Webometrics опублікував результати дослідження якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar.
Google Scholar – вільна бібліометрична база даних від компанії Google, яка вважається найбільшою у світі.
Системне впровадження індексу цитування як нормативного показника оцінювання ефективності діяльності суб'єктів наукової діяльності розпочалося в Україні у 2009 р. Однак ситуація з доступом до баз даних відстежування наукової цитованості (SciVerse Scopus, Web of Science та ін.) залишається незадовільною і досі.