Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – січень 2019 року (10-й рейтинг)

10 рейтинг прозорості проводився по даним персональних облікових записів викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, отриманими від КБІС за даними АІС рейтинг Викладача (2017-2018 н.р.).

Виконання наказу ректора № 1-278 від 10.10.2014 станом на 30.12.2018

Виконання кафедрами КПІ ім. Ігоря Сікорського наказу ректора № 1-278 | 10.10.14 | Про заходи щодо розширення інформаційних можливостей веб-сайтів структурних підрозділів університету і створення веб-сторінок науково-педагогічних працівників.

Звіт із роботи із сайтом кафедри

Шановні відповідальні за супроводження сайтів кафедр. Моніторинги проводяться після 23 числа вересня, грудня, березня, червня або відповідно запитів департаментів. Форма відкривається за тиждень до звітного періоду щоквартально.

Практичні заняття з актуалізації профілів авторів у Google Scholar

Шановні колеги! Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка запрошує дослідників на практичні заняття з актуалізації профілів авторів у Google Scholar.

Місце: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 9 зала

[27.11.2018 | 15:00] Питання ефективного використання веб-ресурсів університету

27.11.2018 (вівторок) в Залі адміністративної Ради відбулася зустріч із відповідальними за супроводження сайтів підрозділів. Були розглянуті питання:

Рейтинг прозорості кафедр за даними Google Scholar Citations – жовтень 2018 року (9-й рейтинг)

9 рейтинг прозорості проводився по даним персональних облікових записів викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, отриманими від КБІС за даними АІС рейтинг Викладача (2017-2018 н.р.).

Сторінки

Subscribe to Рейтинги сайтів КПІ ім. Ігоря Сікорського RSS

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.