QS World University Rankings® 2015/16

Шість українських ВНЗ увійшли до списку кращих світових університетів в престижному міжнародному рейтингу QS World University Rankings на 2015-2016 рік.

Щорічно в рейтингу потрапляє більше 800 вузів з усього світу. При складанні рейтингу британські фахівці враховують академічну репутацію вузу, репутацію серед роботодавців, співвідношення числа працюючих у вузі викладачів до числа студентів та інші фактори. В рейтингу представлено 82 країни, при цьому найбільшу питому мають ВНЗ США (154), Великобританії (71), Німеччини (43) і Франції (41). Японія має 38 записів, Австралія 33, Китай 30, Канада, Італія по 26, Бразилія 22, Росія 21, Україна 6.

Київський національний університет ім. Тараса Шевченко входить в топ-500 вузів із місцем в категорії 421-430.

Харківський національний університет ім. Каразіна також зберіг торішню позицію в топ-500, але він в рейтингу нижче - в категорії 491-500.

Київський політехнічний інститут потрапив до рейтингу на позицію 601-650 місць.

Донецький національний університет, Сумський державний університет і Харківський політехнічний інститут розташувалися в категорії 701+, тобто вони нижче 700-го місця, але все ж потрапили в список кращих.

Перше місце у світовому рейтингу зайняв Massachusetts Institute of Technology. Друге місце - Harvard University, третє - University of Cambridge.

Далі йдуть Stanford University, California Institute of Technology, University of Oxford, University College London і Imperial College London: лідерами традиційно опинилися американські та британські внз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.