Конкурс НТУУ «КПІ» на кращий веб-сайт 2009

Згідно з наказом ректора НТУУ «КПІ» № 4-468 від 30 грудня 2008 року, в нашому університеті започатковано проведення щорічного конкурсу на кращий web -сайт структурних підрозділів університету. Метою конкурсу є вдосконалення інформаційного та технічного забезпечення веб-сайту університету, висвітлення кращого досвіду та поліпшення навчальної, наукової, профорієнтаційної та інноваційної діяльності шляхом використання інформаційних технологій.

Положення про конкурс НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету

З інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися в Інформаційно-обчислювальному центрі забезпечення навчального процесу (корпус 1, к. 143) у Маториної Тетяни Анатоліївни.

Матеріали на конкурс 2008/2009 навчального року приймаються до 15 квітня 2009 р. На переможців чекають дипломи та цінні подарунки.

Учасники конкурсу НТУУ «КПІ» на кращий Веб-сайт структурних підрозділів університету

30 листопада 2009 року на засіданні Вченої ради НТУУ «КПІ» було оголошено результати конкурсу на кращий веб-сайт структурних підрозділів університету. Цей конкурс було започатковано згідно з наказом НТУУ «КПІ» від 30 грудня 2008 року № 4-468 (http://document.kpi.ua). На жаль, надто високої активності щодо участі в цьому конкурсі не спостерігалось: було подано всього 25 заявок з усього університету. Можливо, це пов’язано з тим, що конкурс в університеті проводився вперше. Метою конкурсу стало вдосконалення інформації щодо діяльності НТУУ «КПІ» та його структурних підрозділів, висвітлення кращого досвіду і покращення навчальної, наукової, профорієнтаційної та інноваційної діяльності за рахунок використання інформаційних технологій.

Зазначимо, що було створено журі, до якого входили представники різних департаментів університету та фахівці з інформаційних технологій. Серед показників, за якими оцінювались конкурсні матеріали, були: стратегічна спрямованість сайту підрозділу, частота поновлення інформації сайту, структура сайту (функціональність, системність, зручність інтерфейсу, логічність розміщення ресурсів, зрозумілість інтерфейсу), дизайн (наявність заголовку, чіткість представлення текстів і графіки, добір колірної палітри та інше), критерії читабельності при виборі шрифтів, чіткість контурів графічних зображень, естетичність форм зображень, наявність єдиного стилю оформлення всіх сторінок, оптимальне використання графічних елементів, елементи творчості, зміст сайту відповідно до вимог щодо висвітлення усіх складових діяльності підрозділу – навчальної, наукової, методичної, інноваційної, навчально-виховної тощо (підбір матеріалу, відповідність назві, інформативність, зрозумілість та чіткість інформації, грамотність).

Таким чином, за рішенням журі, перше місце серед конкурсантів розділили сайти зварювального факультету та кафедри автоматизованого управління електромеханічними комплексами ІЕЕ. Представники цих підрозділів отримали у подарунок портативні жорсткі диски обсягом 160 ГБ.

Друге місце було присуджено сайтам: конструкторського бюро інформаційних систем, факультету електроніки, студентському сайту ІТС та сайту кафедри промислової електроніки ФЕЛ. Ці призери отримали у подарунок накопичувачі інформації (флеш-диски) обсягом 8 ГБ.

Третє місце посіли сайти інституту телекомунікацій та інформатизації, кафедри фізико-хімічних основ технології металів ІФФ, лабораторії Дидактик, кафедри психології та педагогіки ФСП, кафедри приладів та систем неруйнівного контролю ПБФ, кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів ХТФ. Ці призери нагороджені накопичувачами інформації (флеш-диски) обсягом 4 ГБ.

Четверте місце поділили між собою сайти кафедри математичних методів системного аналізу ІПСА, кафедри міжнародної економіки ФММ, кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ, кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури ФЕЛ, відділу охорони праці, кафедри промислового маркетингу ФММ та кафедри прикладної фізики ФТІ. Ця група учасників нагороджена накопичувачами інформації (флеш-диски) обсягом 2 ГБ.

Вітаємо переможців та учасників цього конкурсу і запрошуємо до участі в наступному році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.