Назва університету

21 листопада 2016 року НТУУ «КПІ» офіційно зареєстровано, як Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» *

Затверджено офіційні варіанти назви закладу:
Повна назва (101 знак українською):
- Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
- National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”
- Национальный технический университет Украины «Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского»

Скорочена назва (25 знаків українською):
– КПІ ім. Ігоря Сікорського
- Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute
- КПИ им. Игоря Сикорского

В Гугл Академії для офіційного профілю КПІ ім. Ігоря Сікорського на даний момент все ще використовується варіант National Technical University of Ukraine. Якщо в профілі науковця підтверджена електронна адреса в kpi.ua, але його профіль не увійшов в список НПП університету, можливо викладач використав один із наведених нижче варіантів імені **. Варіанти зібрані під час перевірки персональних профілів для рейтингу прозорості.

1. "National Tecgnical University of Ukraine"
  2. «National Teclinical Univeгsity of Ukrаіnе»
  3. Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute (це офіційна скорочена назва англійською, але конкретно в Гугл Академії поки використовується інша назва)
  4. Kiev Polytechnic Institute named after Igor Sikorsky
  5. Kyiv Polytechnic Institute (KPI) named after I.Sikorskyy
  6. Nation Technical University of Ukraine
  7. National Technical Universety of Ukraine
  8. National Technical University (таких в Україні декілька)
  9. National Technical University of
  10. National Technical University of Ukrain "KPI"
  11. National Technical University of Ukraine "Igor Sikorski KPI"
  12. National Technical University of Ukraine "Kyiv
  13. National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute named after Igor Sikorsky"
  14. National Technical University of Ukrаіnе (це не вірно - тут українське і)
  15. National Technical Univeгsity of Ukтаіne (це не вірно - тут декілька українських літер)
  16. National Teclinical University of Ukrаіnе
  17. National Technical University of Ukreine
  18. National Teclinical Univeгsity of Ukrаіпе
  19. National Teclinical Unive гs i ty of Ukтаіпе
  20. National Teclinical Univeгsity of Ukrаіпе»
  21. National Tecnical University of Ukrain
  22. NTTU "KPI"
  23. NTUU "Igor Sikorsky Institute"
  24. Київський національний університет України "Київський політехнічний інститут"
  25. КПИ
  26. КПИ имени Игоря Сикорского
  27. КПІ ім. Ігоря Сікорського (це офіційна скорочена назва українською, але конкретно в Гугл Академії поки використовується інша назва)
  28. Национальный технический университет Украины "КПИ"
  29. Національний технічний університет України "Київський
  30. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського
  31. Національний технічний університет України "Київський політехнічний
  32. Національний технічний університет України "КПІ"
  33. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (це офіційна повна назва українською, але конкретно в Гугл Академії поки використовується інша назва)
  34. НТУУ "Киевский политехнический институт"
  35. НТУУ "Київський політехнічний інститут"
  36. НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського
  37. НТУУ "КПИ"
  38. НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"
  39. НТУУ "КПІ"
  40. НТУУ КПИ
  41. НТУУ КПІ

За творчий підхід і пошук вдалих варіантів ;)

Додатково

*Наказ № 4-212 від 26.08.2016 Про присвоєння імені Національному технічному університету України КПІ, Роз'яснення з інформаційного листа (внутрішня мережа)

** Можуть бути інші причини відсутності викладача в офіційному профілі університету. Для роз'яснень, просимо звертатися у відділ інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка (читальний зал № 9, тел. 204-96-72, science@library.kpi.ua)