[23.05.2019] Питання ефективного використання веб-ресурсів університету

23 травня 2019 року в 16.00 у Залі адміністративної Ради відбулася зустріч з питань ефективного використання веб-ресурсів університету. Були розглянуті питання:

- Розвиток контенту сайтів кафедр (Відділ супроводження порталу)

Презентація Т.А.Маториної "Інформаційне наповнення сайтів структурних підрозділів при підготовці до вступної кампанії 2019-2020"

- Інформація на сайтах кафедр для іноземних користувачів (Центр міжнародної освіти)

Презентація О.О.Олійника "Інформаційне наповнення сайтів підрозділів стосовно навчання іноземців"
особливе прохання:
- переглянути інформаційний пакет свого факультету ( http://forea.kpi.ua/informatsiyni-paketi-fakultetiv/)
- при необхідності/доречності змін звернутись до відповідального на факультеті по міжнародній діяльності.

- Врахування супроводження сайтів в системі рейтингування НПП

Причіплений файлРозмір