Січневий РЕЙТИНГ WEBOMETRICS 2017 РОКУ

Оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року Ranking Web of Universities від Webometrics. Другу сходинку українського сегменту цього рейтингу зайняв Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Усього до рейтингових списків увійшло 20 тисяч університетів з усього світу, в тому числі й 342 українських.

Перша десятка вишів України за показниками представлення їхньої діяльності в Інтернет-просторі виглядає так:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;
Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського;
Сумський державний університет;
Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна;
Львівський національний університет ім. Івана Франка;
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова;
НТУ «Харківський політехнічний інститут»;
Національний університет «Львівська політехніка»;
Національний авіаційний університет;
Тернопільський національний економічний університет.

Рейтинг складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC) при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Розробники оприлюднюють його двічі на рік – у липні та у січні.