Шість українських університетів увійшли до QS World University Rankings 2018

QS World University Rankings - найпопулярніший рейтинг університетів у світі, розроблений для зручності студентів. Рейтинг базується на шести ключових показниках: академічній репутації (40% оцінки), репутації серед роботодавців (10%), співвідношенні кількості викладачів та студентів (чим менші групи, тим якісніше викладання) (20%), цитованості наукових праць у Scopus (20%) та частці іноземних студентів й викладачів (5%+5%).

Найвище місце серед українських вишів посідає Харківський національний університет імені Каразіна, котрий покращив свою позицію з 421-430 до 401-410. На другому місці Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який займає позицію 411-420. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розташувався на позиції 501-550. Далі в рейтингу є ще три вітчизняних виші: НТУ "ХПІ" з позицією 701-750, ДонНУ імені В.Стуса та СумДУ - 801-1000.

Лідером рейтингу вже кілька років поспіль залишається Массачусетський технологічний інститут. На другому місці Стенфордський, а на третьому місці - Гарвардський університет.

За матеріалом http://vnz.org.ua/statti/10130-shist-ukrayinskyh-universytetiv-potrapyly...

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.