Рейтинг сайтів НТУУ "КПІ" за липень 2011 року

j

g

Перша колонка - місце , IR- інтегральний рейтинг

Внесок це відношення значення IR підрозділу до загальної суми IR всіх  підрозділів. Середнє значення - це сума внесків підрозділу по 3 пошуковим системам поділена на три.

Жовтим кольором позначено підрозділи параметри яких досить низькі.

Вибачаємось за допущену у розрахунках місць кафедр помилку.

Коментарі до останнього рейтингу:
Всі кафедри ІЕЕ, ММІФ, ФЕА та ФПМ,  знаходяться внизу списку (від 42 і до кінця- 68)
Суттєві зміни є у кафедри «Обчислювальної техніки»
1. Кафедра обчислювальної техніки (зав. каф. Луцький Г.М.) Місце 15 було 47
Інші кафедри ФІОТ
2. Кафедра технічної кібернетики (зав. каф. Костюк В.І.) Місце 35 було 44
3. Кафедра автоматизованих систем обробки інформації і управління (зав. каф. Павлов О.А.) Місце 59 було 52
4. Кафедра автоматики та управління в технічних системах (зав. каф. Теленик С.Ф.) Це кафедра, яка не входить у рейтинг, тому що вона єдина на весь НТУУ»КПІ», яка не виконала наказ підписаний ректором і не перейшла на адресу kpi.ua (використання аліасу, що зроблено на сайті - це не розуміння роботи робота)