Ідентифікація НПП (2017)

Адреса: 03056 Київ, пр. Перемоги, 37. Тел: +38 (044) 204-82-75. E-maіl: library@library.kpi.ua

17 травня опубліковано Наказ № 2-105 від «Про забезпечення належної ідентифікації наукових та науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Відповідно до тексту наукові і науково-педагогічні працівники інститутів/факультетів до 15 червня 2017 року мають актуалізувати авторські профілі в Scopus (інструкція 1), створити/актуалізувати профіль в ResearcherID (інструкція 2), створити/актуалізувати профіль в ORCID (інструкція 3).

Результати виконання Наказу будуть розглянуті на засіданні науково-організаційної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського у червні 2017 року.

Бібліотека ґречно запрошує звертатися за детальною інформацією та консультаціями на 4-й поверх, зала № 9. Вам завжди раді допомогти!