Реєстрація в Google Академії

 Google Академія

Відповідно до НАКАЗ № 2-40 від 23.03.2016 Про посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ», до 01 червня 2016 року науково-педагогічні працівники університету мають зареєструватися в службі Google Academia (Google Scholar). Інструкція надана в наказі.

Пошукова система Google Академія підтримується компанією Google. Це некомерційна пошукова бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

Індекс Google Scholar містить більшість рецензованих онлайн журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільнодоступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX
та getCITED, а також на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier Scopus та Thomson ISI’s Web of Science.

Реєстрація

Профіль вченого у Google Академії дозволяє авторам слідкувати за бібліографічними посиланнями на власні статті. Є можливість перегляду графіків цитування у часі та інші наукометричні показники. Можна переглядати, хто цитує публікації, створювати власну бібліотеку бібліографічних посилань, експортувати бібліографічний опис статей.

1. Вхід в Google Academia - https://scholar.google.com.ua

2. Вибрати розділ "Мої цитати"

3. Увійти у власний обліковий запис Google або створити новий

Після входу в обліковий запис Google з'явиться форма реєстрації в Google Академії.

4. Ввести поля:

  • ім'я. Можна ввести декілька варіантів написання через | . Просимо також обов'язково вказати латинську версію прізвища.

    [Entries without author names in roman characters can be excluded, so please include transliterated version with the name in local alphabet. Don't add degrees, academic positions or department affiliation after the name. (http://webometrics.info/en/node/169)]

  • місце роботи - National Technical University of Ukraine
  • електронну пошту для підтвердження - потрібно використовувати адресу ***@kpi.ua або ***@***.kpi.ua
  • сфери зацікавлення
  • домашню сторінку. Нагадуємо, що усі викладачі КПІ ім.Ігоря Сікорського мають власні сторінки в проекті Intellect КБ ІС. Щоб знайти власну сторінку, зверніться до відповідального за сайт вашої кафедри, або скористайтесь пошуком - http://intellect.kpi.ua/Search

5. Вибрати власні статті із запропонованих Google Academia

6. Визначити автоматичність оновлення профілю

7. Зробити профіль загальнодоступним в Google Academia

8. Ви також маєте можливість зробити додаткові налаштування, оновивши зображення для профілю (рис. 6, пункт 2) і додавши свої статті, які ще не асоційовано із вашим профілем (рис. 6, пункт 3). За замовчуванням перелік публікацій буде відсортовано за кількістю цитувань. Щоб змінити порядок сортування, потрібно натиснути на поле "Назва" чи "Рік" в таблиці результатів. Цю функцію зручно використати при введені пропущених системою статей, щоб доповнити список самостійно.

Зірочка (∗) біля показника означає, що показник кількості цитувань містить бібліографічні посилання, які можуть не відповідати даній статті.

9. На поштову скриньку, вказану при реєстрації, прийде повідомлення для підтвердження вашої електронної адреси. Потрібно натиснути на кнопку "Підтвердити електронну адресу".

Після реєстрації профіль буде відображатися в результатах пошуку Google Академії по імені автора. Введені дані та налаштування можна буде редагувати, відповідно до власних уподобань.

При підтвердженні адреси з університетської пошти і налаштуванні загальнодоступності профілю, обліковий запис увійде у список загальнодоступних профілів КПІ.

Документи з переліку публікацій у профілі можна редагувати, об'єднувати, видаляти чи експортувати в різних бібліографічних форматах.

Зверніть, будь ласка, увагу, що статті або інші роботи, які з певних причин не увійшли в індекс Гугл Академії, можна додавати вручну.

Вибрати закладку із відповідним типом документів і внести опис.

Отримати дані з Гугл для рейтингу викладача - http://webometr.kpi.ua/files/data.pdf

Причіплений файлРозмір
Image icon scholar-1.jpg26.88 KB
Image icon scholar-2.jpg46.59 KB
Image icon scholar-3.png88.03 KB
Image icon scholar-4.png78.71 KB
Image icon scholar-5.png88.1 KB
Image icon scholar-6.png122.35 KB
Image icon scholar-7.jpg58.49 KB
Image icon scholar-8.jpg88.49 KB
Image icon scholar-9.png28.08 KB
Image icon scholar-10.png16.79 KB

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.