Цитованість

Цитованість

При підготовців цього розділу використано бакалаврські та магістерські роботи  студентів кафедри СП ІПСА Ю.Бодрової та О.Галковського, що виконано під керівництвом доц. О.П.Цуріна

ТОП університетів за Google Scholar цитування. Рейтинг прозорості

Опубліковано рейтинг прозорості ВНЗ світу лабораторії Cybermetrics. З 5000 ВНЗ, включених в рейтинг, 101 представляють Україну. КПІ ім.Ігоря Сікорського покращив своє положення як в регіональному розрізі (з другого на перше) так і в світовому (з 1656 місця на 1529).

ТОП університетів за кількістю Google Scholar цитувань

http://www.webometrics.info/en/node/169

Лабораторія Cybermetrics, яка двічі на рік випускає рейтинг Webometrics, опублікувала результати другого рейтинга університетів світу за цитованістю вчених у Google Scholar.

Перші місця займають класичні університети США, а лідером знову став Гарвард із показником 1389765 цитувань.

Transparency (Прозорість)

Показник Openness/Transparency (відкритість/прозорість) – сума показників цитованності 10 персональних профілів кожного університету за даними університетського профілю Google Scholar Citations за виключенням лідера. Вага: 10%.

Реєстрація в Google Академії

 Google Академія

Відповідно до НАКАЗ № 2-40 від 23.03.2016 Про посилення наукової складової діяльності науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ», до 01 червня 2016 року науково-педагогічні працівники університету мають зареєструватися в службі Google Academia (Google Scholar).

Рейтинг цитованості в Google Scholar

Рейтинг Webometrics опублікував результати дослідження якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar.

Google Scholar – вільна бібліометрична база даних від компанії Google, яка вважається найбільшою у світі.

Український індекс наукового цитування

Системне впровадження індексу цитування як нормативного показника оцінювання ефективності діяльності суб'єктів наукової діяльності розпочалося в Україні у 2009 р. Однак ситуація з доступом до баз даних відстежування наукової цитованості (SciVerse Scopus, Web of Science та ін.) залишається незадовільною і досі.

Китай стає третім у світі за кількістю наукових статей

Китайська наука перебуває на підйомі: країна в даний час є третьою за кількістю наукових статей зі своїм зростаючим протягом останнього десятиліття результатом, йдеться в доповіді, опублікованій сьогодні американським Національним науковим фондом (NSF). Число робіт, авторами яких є китайські вчені виросло в середньому більш ніж на 15% на рік в період між 2001 і 2011, збільшившись з 3% світового виробництва до 11% протягом десятиліть.

http://www.nature.com/news/china-becomes-world-s-third-largest-producer-...

Реєстрація в ORCID

http://orcid.org/

Відповідно до Наказу № 2-395 від 04.12.2014 року Про коректне визначення рейтингу науково-педагогічних і наукових працівників та університету у світових наукометричних базах даних, науково-педагогічні і наукові працівники університету мають зареєструватися в єдиному уніфікованому загальносвітово

Сторінки

Subscribe to Цитованість

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.