Про сайт

Web-сайт створювався як засіб допомоги підрозділам НТУУ”КПІ” у збільшенні їх вкладу у Webometrics рейтинг НТУУ”КПІ” (Університет має понад 250 підрозділів - інститутів, факультетів, кафедр, служб, наукових та навчальних лабораторій та іншого. Кожний з підрозділів має свій Web-сайт, доступ до яких є з порталу на сайті НТУУ”КПІ” - http://kpi.ua ).

Для цього на цьому сайті надано:

• особливості Webometrics рейтингу та параметри по яким проводиться рейтинг;
  • конкретні поради Web-майстрам сайтів по реєстрації їх сайтів на пошуковиках, що враховується Webometrics
  • зроблено моніторинг сайтів НТУУ”КПІ” із збиранням їх параметрам на пошукових системах - Google , Bing, Yahoo, надано рейтинг Web-сайтів підрозділів по цим параметрам (розроблено спеціальну програму);
  • зроблено моніторинг сайтів НТУУ”КПІ” по об’єму сайту, об’єму PDF файлів та їх кількості, надано рейтинг Web-сайтів підрозділів по цим характеристикам (розроблено спеціальну програмну систему)

Подальше вдосконалення Web-сайту йшло по наступним напрямкам:

1. Розширення в напрямку використання інших засобів оцінки рейтингу Вищих Навчальних Закладів (ВНЗ). Особлива увага зосереджена на Scopus .
  2. Аналіз параметра “цитованість” та практичні поради для науковців по збільшенню цього параметра;
  3. Допомога видавцям друкованих журналів (в НТУУ”КПІ” їх понад 20) по створенню Web-сайтів та їх реєстрації в пошуковиках Google та Scopus .

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.