[не використовується] ТИЦ - тематический индекс цитирования

Тематичний індекс цитування (ТІЦ) визначає «авторитетність» інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. Цю якісну характеристику Яндекс називає «вагою» посилання. Розраховується вона по спеціально розробленому алгоритму. Велику роль відіграє тематична близькість ресурсу, і сайтів що посилаються на нього. Кількість посилань на ресурс також впливає на значення його ТІЦ, але ТІЦ визначається не кількістю посилань, а сумою їх ваг.

ТІЦ як засіб визначення авторитетності ресурсів покликаний забезпечити релевантність розташування ресурсів в рубриках каталога Яндекса. ТІЦ не є чисто кількісною характеристикою, тому Яндекс показує деякі заокруглені значення, які допомагають орієнтуватися в «значущості» («авторитетності») ресурсів у кожній області (темі).

Ідея індексу цитування проста - як правило, люди, що створюють свій сайт в інтернеті, з увагою і відповідальністю ставляться до його змісту, а також до змісту того, на що вони посилаються і що таким чином рекомендують своїм відвідувачам. Тематичний індекс Яндекса враховує кількість посилань на сайт з інших сайтів, надаючи цим посиланням різну «вагу» (тобто значимість) залежно від авторитетності сайту, що посилається. (http://help.yandex.ru/catalogue/citation-index/tic-about.xml)

тИЦ розраховується для інтернет-ресурсу. Якщо деякий розділ сайту (окрема директорія) описаний в каталозі Яндекса, для цього розділу також розраховується тИЦ.

Визначити ТІЦ

Для сайтів, описаних в каталозі Яндекс, індекс цитування вказується поряд з описом ресурсу.

Для всіх сайтів з ТІЦ, що перевищує 10, його можна побачити за допомогою веб-індикатора в установленому компоненті Елементів Яндекса - http://element.yandex.ua

Також Ви можете розмістити у себе кнопку індексу цитування Яндекса, яка буде показувати значення тИЦ для вашого сайту. Для цього скопіюйте наведений нижче код кнопки, замініть значення bulletin.kpi.ua поставте адресу вашого сайту і вставте його в html-код своєї сторінки.

<a href="http://yandex.ua/cy?base=0&amp;host=bulletin.kpi.ua"><img src="http://www.yandex.ua/cycounter?bulletin.kpi.ua" width="88" height="31" alt="Яндекс цитирования" border="0" /></a>

Яндекс цитирования

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу.

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.