Scopus

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2016 року

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Рейтинг вишів України за показниками Scopus - 2014

За даними наукометричної платформи Scopus, станом на серпень 2014 року, найкращим вищим навчальним закладом за показником цитованості наукових публікацій залишається КНУ ім. Шевченка. Загалом, рейтинг Scopus охоплює 120 вищих навчальних закладів України.

Реферативно-бібліографічна база даних Scopus

SCOPUS (МФА: [skopus], «ско́пус») — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців[1].

Досконалість / Перевага / EXCELLENCE, SCOPUS

EXCELLENCE (1/3=16,7%). Академічні статті, опубліковані у високовпливових міжнародних журналах, грають дуже важливу роль у рейтингу університетів. Використання тільки загальної кількості документів може ввести в оману, тому розробники рейтингу webometrics використовують індикатор, який враховує тільки відмінні публікації: 10% найбільш цитованих статей у своїх наукових областях з наукового доробку університету. Scimago визначає ненульові значення у більш ніж 5200 університетів (період 2003-2010).

Subscribe to Scopus

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.